Szafy na wymiar i na zamówienie

Szafy na wymiar do małych pomieszczeń

Mikroapartamenty cieszą się niesłabnącą popularnością. Niestety ich zagospodarowanie bywa sporym wyzwaniem. Im mniejsza przestrzeń, tym trudniej jest zaplanować na niej funkcjonalny system przechowywania przedmiotów. Mamy doświadczenie w kreowaniu szaf na wymiar, które sprawdzą się w małych pomieszczeniach.

W tym przypadku istotne jest nie tylko takie opracowanie elementów szafy tak, by była ona pojemna i jednocześnie nie zajmowała zbyt dużo miejsca. Istotne jest też wybranie koloru materiału i jego faktury. Mebel nie może być zbyt przytłaczający, bo optycznie pomniejszy pomieszczenie. Dysponujemy wieloma wskazówkami, które pozwolą nam wykreować szafę na wymiar specjalnie do Państwa niewielkiego pokoju.

Szafa na wymiar do zadań specjalnych

W niektórych sytuacjach szafa na wymiar to jedyna szansa na skuteczną organizację miejsca. Gotowe konstrukcje nie sprawdzą się zupełnie np. w pomieszczeniach na poddaszu. Szafa na wymiar pod skosem musi być dopasowana do głębokości wnęki. Pod uwagę bierzemy również nachylenie kątów dachu. Również tutaj nie wystarczy jedynie spełnić konkretnych kryteriów konstrukcyjnych. Należy też zadbać o to, aby wnętrze szafy było funkcjonalne, a całość pasowała stylistycznie do innych elementów pomieszczenia. Precyzyjnie przeanalizujemy każdy z tych czynników. Wszystko po to, by szafa idealnie pasowała do wnęki i była estetycznym, integralnym elementem wystroju.

Nowoczesna szafa na wymiar - kiedy jeszcze warto się na nią zdecydować?

Nasi klienci to nie tylko osoby, dysponujące mikroprzestrzeniami lub pokojami ze skosami. Szafę na wymiar doceni każdy klient, który priorytetowo traktuje codzienną wygodę.

Każdy element szafy projektujemy z myślą o konkretnym odbiorcy. Jego preferencje decydują o tym, czy w szafie przeważać będą drążki do przechowywania rzeczy na wieszakach, czy może przeważać będą moduły do przechowywania rzeczy składanych. Wykonujemy również:

W rezultacie raz na zawsze rozprawią się Państwo z problemami z przechowywaniem apaszek, kapeluszy, bielizny, krawatów itp. Właściwie dostosowana szafa na wymiar pomieści również pościel, ręczniki i inne tekstylia.

Co gwarantuje dobrze skonstruowana szafa na wymiar?

Zastosowanie optymalnego systemu przechowywania to gwarancja, że Państwa odzież oraz inne przedmioty będą zabezpieczone i gotowe do użytku. To prosty sposób na zaoszczędzenie czasu. Mowa nie tylko o bezproblemowym odnalezieniu interesujących Państwa artykułów, ale też o tym, że wyjęte ubranie nie będzie pogniecione, a akcesoria nie będą nieestetycznie odkształcone.

Nowoczesna, dobrze dopasowana szafa na wymiar sprawia, że codzienne kompletowanie stroju przebiega szybko i w komfortowych warunkach. Poszczególne moduły pozwolą Państwu szybko zapoznać się z zawartością szafy i sprawniej podejmować decyzje.

Porządek w sypialni i nie tylko

Nasze szafy na wymiar sprawdzą się w sypialniach, pokojach gościnnych, pokojach dziecięcych i w przedpokojach. Zatroszczymy się o to, żeby Państwa nowa szafa była prawdziwą sojuszniczką w utrzymywaniu porządku w mieszkaniu. W takiej konstrukcji musi znaleźć się miejsce na przedmioty codziennego użytku, jak i na akcesoria, po które sięga się jedynie co pewien czas. Na etapie planowania funkcjonalności mebla weźmiemy pod uwagę również to, jak często potrzebują Państwo danych akcesoriów.

Szafa na wymiar a pozostałe wyposażenie pomieszczenia

Nowoczesna szafa na wymiar sprawia, że znika konieczność mnożenia schowków i zagracania przestrzeni. Taki solidny mebel pozwoli Państwu świadomie zadbać o wystrój pomieszczenia bez ciągłego martwienia się o dostateczną przestrzeń do przechowywania. To duże ułatwienie w kreowaniu autorskich, estetycznych aranżacji.

Chętnie opowiemy Państwu dokładniej o tym, jak tworzymy szafy na wymiar. Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszymi specjalistami i do stworzenia z nami optymalnego miejsca do przechowywania ubrań i domowych przedmiotów.

Bluemeble Sp. z o.o.. tel. (+48) 690 495 343, biuro@bluemeble.pl
Biuro zarządu: ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa
Zakład Produkcyjny: ul. Działkowa 6, 05-408 Wola Ducka (koło Warszawy)

© BlueMeble Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz używania zdjęć bez zgody. Na naszej stronie wykorzystujemy ciasteczka (cookies). Projekt i wykonanie: www.pg12.pl