Szafy na wymiar i na zamówienie

Szafy na wymiar - Warszawa - do małych pomieszczeń

Mikroapartamenty cieszą się niesłabnącą popularnością. Niestety ich zagospodarowanie bywa sporym wyzwaniem. Im mniejsza przestrzeń, tym trudniej jest zaplanować na niej funkcjonalny system przechowywania przedmiotów. Mamy doświadczenie w kreowaniu szaf na wymiar, które sprawdzą się w małych pomieszczeniach.

W tym przypadku istotne jest nie tylko takie opracowanie elementów szafy tak, by była ona pojemna i jednocześnie nie zajmowała zbyt dużo miejsca. Istotne jest też wybranie koloru materiału i jego faktury. Mebel nie może być zbyt przytłaczający, bo optycznie pomniejszy pomieszczenie. Dysponujemy wieloma wskazówkami, które pozwolą nam wykreować szafę na wymiar specjalnie do Państwa niewielkiego pokoju.

Szafa na wymiar do zadań specjalnych

W niektórych sytuacjach szafa na wymiar to jedyna szansa na skuteczną organizację miejsca. Gotowe konstrukcje nie sprawdzą się zupełnie np. w pomieszczeniach na poddaszu. Szafa na wymiar pod skosem musi być dopasowana do głębokości wnęki. Pod uwagę bierzemy również nachylenie kątów dachu. Również tutaj nie wystarczy jedynie spełnić konkretnych kryteriów konstrukcyjnych. Należy też zadbać o to, aby wnętrze szafy było funkcjonalne, a całość pasowała stylistycznie do innych elementów pomieszczenia. Precyzyjnie przeanalizujemy każdy z tych czynników. Wszystko po to, by szafa idealnie pasowała do wnęki i była estetycznym, integralnym elementem wystroju.

Nowoczesna szafa na wymiar - kiedy jeszcze warto się na nią zdecydować?

Nasi klienci to nie tylko osoby, dysponujące mikroprzestrzeniami lub pokojami ze skosami. Szafę na wymiar doceni każdy klient, który priorytetowo traktuje codzienną wygodę.

Każdy element szafy projektujemy z myślą o konkretnym odbiorcy. Jego preferencje decydują o tym, czy w szafie przeważać będą drążki do przechowywania rzeczy na wieszakach, czy może przeważać będą moduły do przechowywania rzeczy składanych. Wykonujemy również:

W rezultacie raz na zawsze rozprawią się Państwo z problemami z przechowywaniem apaszek, kapeluszy, bielizny, krawatów itp. Właściwie dostosowana szafa na wymiar pomieści również pościel, ręczniki i inne tekstylia.

Co gwarantuje dobrze skonstruowana szafa na wymiar?

Zastosowanie optymalnego systemu przechowywania to gwarancja, że Państwa odzież oraz inne przedmioty będą zabezpieczone i gotowe do użytku. To prosty sposób na zaoszczędzenie czasu. Mowa nie tylko o bezproblemowym odnalezieniu interesujących Państwa artykułów, ale też o tym, że wyjęte ubranie nie będzie pogniecione, a akcesoria nie będą nieestetycznie odkształcone.

Nowoczesna, dobrze dopasowana szafa na wymiar sprawia, że codzienne kompletowanie stroju przebiega szybko i w komfortowych warunkach. Poszczególne moduły pozwolą Państwu szybko zapoznać się z zawartością szafy i sprawniej podejmować decyzje.

Porządek w sypialni i nie tylko

Nasze szafy na wymiar sprawdzą się w sypialniach, pokojach gościnnych, pokojach dziecięcych i w przedpokojach. Zatroszczymy się o to, żeby Państwa nowa szafa była prawdziwą sojuszniczką w utrzymywaniu porządku w mieszkaniu. W takiej konstrukcji musi znaleźć się miejsce na przedmioty codziennego użytku, jak i na akcesoria, po które sięga się jedynie co pewien czas. Na etapie planowania funkcjonalności mebla weźmiemy pod uwagę również to, jak często potrzebują Państwo danych akcesoriów.

Szafa na wymiar a pozostałe wyposażenie pomieszczenia

Nowoczesna szafa na wymiar sprawia, że znika konieczność mnożenia schowków i zagracania przestrzeni. Taki solidny mebel pozwoli Państwu świadomie zadbać o wystrój pomieszczenia bez ciągłego martwienia się o dostateczną przestrzeń do przechowywania. To duże ułatwienie w kreowaniu autorskich, estetycznych aranżacji.

Chętnie opowiemy Państwu dokładniej o tym, jak tworzymy szafy na wymiar. Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszymi specjalistami i do stworzenia z nami optymalnego miejsca do przechowywania ubrań i domowych przedmiotów.

Szafy wnękowe na wymiar - ważny element aranżacji

O szafie przeważnie myśli się w kontekście użytkowym, co jest całkowicie naturalne. Takie rozwiązania jak szafy przesuwne na wymiar pozwalają zorganizować ubrania, dodatki oraz szereg innych większych bądź mniejszych przedmiotów, z którymi spotkamy się w domu. Podczas realizacji naszych projektów, nigdy nie tracimy z oczu funkcjonalności mebla. Wiemy jednak, że wymarzone szafy do zabudowy na wymiar to coś więcej niż świetna organizacja przestrzeni. To także istotny element, wpływający na estetykę pomieszczenia.

Czytaj więcej

Ten potężny mebel musi pasować do aranżacji sypialni lub przedpokoju. Na swoim koncie mamy nowoczesne szafy na wymiar, które stanowią prawdziwą ozdobę mieszkania. Chociaż przeważnie cenione są za subtelny i minimalistyczny charakter, mają ogromny wpływ na to, jak prezentuje się np. przedpokój. W tym przypadku z pomocą odpowiedniej kolorystyki i za pośrednictwem właściwego doboru materiałów można np. optycznie powiększyć niewielką przestrzeń.

Podobnie sytuacja przedstawia się, gdy chodzi o szafy do sypialni na wymiar. Klienci, którzy zdecydowali się na współpracę z naszymi specjalistami, mogą mieć pewność, że gotowy mebel nie zaburzy dotychczasowej aranżacji. Wręcz przeciwnie – sprawi, że stanie się ona kompletna.

Szafy na wymiar do przedpokoju i szafy do sypialni na wymiar

Tworzymy rozwiązania do różnorodnych pomieszczeń. Z naszą pomocą Klient zyskuje pewność, że mebel będzie opracowany zgodnie z jego wskazówkami i oczekiwaniami.

Tu warto zaznaczyć, że szafy narożne na wymiar oraz inne szafy do zabudowy na wymiar zawsze powinny być tworzone z myślą o konkretnych potrzebach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi odbiorcy mają różne oczekiwania w związku z miejscem do przechowywania. Część preferuje konkretny typ schowków. Niektórzy dysponują bowiem przedmiotami, które wymagają dedykowanych systemów do przechowywania.

Szafy do zabudowy na zamówienie

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami w tym zakresie. Potrafimy zaproponować warianty, ułatwiające codzienną organizację rzeczy. Zdarza się, że odbiorcy naszych usług opowiadają nam o swojej wymarzonej szafie, nie wiedząc o tym, że istnieją jeszcze bardziej funkcjonalne rozwiązania, z którymi organizacja rzeczy będzie satysfakcjonującą przygodą.

Jesteśmy tu po to, by:

  • dokładnie przedstawić Państwu szereg możliwości, jakie dają szafy na zamówienie;
  • zarysować ich działanie;
  • odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania w związku z wykonaniem takich mebli jak szafy na wymiar i szafy na zamówienie

Modne szafy do zabudowy na wymiar – siła detalu, której nie da się przecenić

Duże meble nierzadko nadają ton całej przestrzeni. Mogą od razu rzucać się w oczy po wejściu do pomieszczenia lub być zaprojektowane tak, by stanowić neutralne tło dla innych elementów aranżacji. Szafy na wymiar do przedpokoju i sypialni pozwalają osiągnąć więc wiele efektów. Nie da się jednak zapewnić spektakularnych rezultatów bez troski o szczegóły.

Nasze szafy do zabudowy na wymiar to dopracowane pod każdym kątem meble. Duże, obszerne wyposażenie może z łatwością ujawnić mankamenty wynikające z braku dokładności, pośpiechu czy błędów konstrukcyjnych. Jako doświadczeni specjaliści wiemy, jak zrealizować takie zlecenie, by każdy element mebla nie tylko działał bez zarzutu, ale też prezentował się bez zastrzeżeń.

Oferujemy szafy na zamówienie różnego typu m.in.:

  • szafy wnękowe na wymiar
  • szafy przesuwne na wymiar
  • szafy narożne na wymiar

Lakierowane szafy na wymiar – znajdź idealne rozwiązanie dla siebie – nowoczesna szafa na wymiar Warszawa

Zapraszamy do odwiedzenia świata, w którym marzenia i ambitne plany zyskują formę i stają się wyposażeniem, z sukcesem używanym przez całe lata. Z przyjemnością dowiemy się więcej o Państwa planach dotyczących aranżacji sypialni i przedpokoju. Krok po kroku przeprowadzamy Klienta przez cały etap, dbając o to, by był doskonale poinformowany o tym, jak działamy, i kiedy będzie mógł spodziewać się ukończonego zadania. Nasza oferta pozwala także na realizację rozwiązań do innych pomieszczeń. Eksperci z Blue Meble mogą Państwu wykreować idealne meble kuchenne, meble łazienkowe oraz meble do sypialni.

Bluemeble – nowoczesne szafy do zabudowy na zamówienie, lakierowane szafy na wymiar różnego rodzaju – nowoczesna szafa na wymiar Warszawa, nowoczesne szafy na wymiar Warszawa

Blumeble Sp. z o.o.. tel. (+48) 690 495 343, biuro@bluemeble.pl
Biuro zarządu: ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa
Zakład Produkcyjny: ul. Działkowa 6, 05-408 Wola Ducka (koło Warszawy)

© BluMeble Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz używania zdjęć bez zgody. Na naszej stronie wykorzystujemy ciasteczka (cookies). Projekt i wykonanie: www.pg12.pl