Meble kuchenne na wymiar i na zamówienie

Kuchnie na wymiar - w jaki sposób troszczymy się o naszych klientów?

Konstruowanie mebli kuchennych na wymiar cieszy się ogromną popularnością. Kuchnia jest przestrzenią, która musi być funkcjonalna. Jeśli poszczególne elementy wyposażenia nie będą ergonomiczne i dostosowane do wymagań konkretnego klienta, codzienne przygotowanie posiłków, zamiast być przyjemnością, stanie się udręką.

Kto wybiera kuchnie na zamówienie?

Kreujemy rozwiązania, dopasowane do Państwa oczekiwań. Chociaż gotowe zestawy mebli kuchennych mogą zachwycać modnym wykończeniem, z zakupem takiej zabudowy wiąże się kilka problemów. Przede wszystkim gotowa kuchnia nigdy nie będzie w stu procentach pasować do Państwa pomieszczenia. W wielu sprawach trzeba będzie pójść na kompromisy. Nierzadko wybór gotowej zabudowy oznacza powstawanie niefunkcjonalnych nisz. W przypadku mebli kuchennych na wymiar ten problem nie istnieje. Z takiej możliwości korzystają więc osoby:

Proponujemy Państwu sprawną, terminową i precyzyjną realizację mebli kuchennych na wymiar. Niezależnie od tego, czy klient ma sprecyzowaną wizję przyszłej kuchni, czy raczej liczy na pomysły z naszej strony, zatroszczymy się o to, aby taka przestrzeń spełniała Państwa kryteria funkcjonalne i estetyczne.

Kuchnie na wymiar - jak zrealizujemy Państwa zamówienie?

Lata doświadczenia pozwoliły nam wypracować najskuteczniejsze metody działania. Wiemy, jak ważnym etapem współpracy z klientem są początkowe konsultacje. Czasem zdarza się, że firmy działające w tej branży popadają w rutynę i każde kolejne zlecenie traktują jak zadanie, podobne do dziesiątek wcześniejszych. My pracujemy inaczej. Każda kuchnia na wymiar to dla nas wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju realizacja, która wymaga od nas zaangażowania, perfekcyjności i, przede wszystkim, doskonałej współpracy z klientem. Gwarantujemy, że wysłuchamy Państwa sugestii, postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązania i w efekcie wykreujemy zabudowę, dopasowaną konkretnie do Państwa gustu i potrzeb.

Zabudowy kuchenne na wymiar - co jest w trakcie realizacji mebli do kuchni na zamówienie?

Zabudowa kuchenna to nie tylko estetycznie prezentujące się fronty i takie dopasowanie do siebie elementów, żeby całość prezentowała się harmonijnie. Nigdy nie zapominamy o użytkowym charakterze mebli kuchennych. Analizujemy więc takie kwestie, jak np. system przechowywania zastosowany wewnątrz szafek. Jesteśmy na bieżąco z branżowymi nowinkami, toteż możemy zaproponować Państwu systemy, cieszące się największą popularnością.

Przy kreowaniu mebli na zamówienie do kuchni należy pamiętać również o zastosowanych materiałach. Z oczywistych względów ważna jest solidność. Klienci, powierzający nam wykonanie zabudowy kuchennej na wymiar, chcą korzystać z takich mebli przez długi czas. Jednocześnie mebel powinien prezentować się nienagannie, również w warunkach intensywnej eksploatacji. Umiejętnie wybieramy materiały, pamiętając zarówno o funkcjonalności zabudowy, jak i o jej właściwościach estetycznych.

Lakierowane meble do kuchni na wymiar - dlaczego ich wykonanie warto powierzyć właśnie nam?

Kreowanie mebli to nasza pasja. Taka praca wymaga precyzji, dbałości o każdy detal oraz świetnej znajomości wykorzystywanych materiałów. Liczy się też umiejętność współpracy z klientem – słuchanie go, gotowość do wprowadzania zmian i elastyczność. Efektem wszystkich tych wysiłków jest modna, przepięknie prezentująca się zabudowa kuchenna. Codziennie troszczymy się, żeby każdy domownik czuł się komfortowo w przestrzeniach, które realizujemy. Świadomość, że mamy wkład w realizację Państwa marzeń o idealnej kuchni, daje nam ogromną satysfakcję i napędza do dalszego działania.

Serdecznie zachęcamy do zaufania naszym specjalistom. Chętnie przybliżymy Państwu szczegóły oferty, zarysujemy, jak będzie wyglądała współpraca oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Jesteśmy kreatywnym, zaangażowanym i ambitnym zespołem. Z przyjemnością dowiemy się, jak możemy wykorzystać nasze kompetencje, żeby zrealizować Państwa wizję idealnej kuchni.

Bluemeble Sp. z o.o.. tel. (+48) 690 495 343, biuro@bluemeble.pl
Biuro zarządu: ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa
Zakład Produkcyjny: ul. Działkowa 6, 05-408 Wola Ducka (koło Warszawy)

© BlueMeble Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz używania zdjęć bez zgody. Na naszej stronie wykorzystujemy ciasteczka (cookies). Projekt i wykonanie: www.pg12.pl