Garderoby na wymiar i na zamówienie

Garderoby na wymiar - różnorodne systemy aranżacji przestrzeni

Dzięki dobrze skonstruowanej garderobie każde ubranie, dodatek i każda para obuwia ma swoje miejsce. Chociaż w ten sposób można opisać wszystkie nowoczesne garderoby, absolutnie nie da tu mówić o jednorodności takich rozwiązań.

Garderoba może być bowiem oddzielnym pomieszczeniem, wypełnionym funkcjonalnymi schowkami, szufladami, miejscami na wieszaki, półeczkami itp. Część osób decyduje się na nieco inne konstrukcje i wybiera garderoby o otwartym charakterze. Taka konstrukcja meblowa umieszczana jest np. bezpośrednio na którejś ze ścian sypialni. W praktyce każda garderoba na wymiar prezentuje się inaczej.

Jak zatem wybrać właściwy system przechowywania? W tym miejscu zaznacza się bardzo istotny element naszej współpracy z klientem. Mowa o komunikacji. Z przyjemnością dowiemy się, jakie mają Państwo oczekiwania w związku z nową garderobą.

Od czego zależy konstrukcja garderoby na wymiar?

Garderoba jest miejscem wysoce zindywidualizowanym. Jej rozkład zależy od:

Konkretna garderoba na wymiar może być więc spełnieniem marzeń jednego domownika i jednocześnie całkowicie niefunkcjonalnym, irytującym miejscem dla innego klienta. Naszym zadaniem jest rozpoznanie, które rozwiązania będą dla Państwa najbardziej przydatne. Właściwe zaprojektowanie garderoby to nie tylko codzienna wygoda. To też możliwość zaoszczędzenia miejsca oraz dobre zabezpieczenie ubrań, obuwia i dodatków.

Jak wygląda nowoczesna garderoba?

Jasne materiały czy może ciepłe, domowe kolory drewna? Gładkie, minimalistyczne nawierzchnie, czy zdobienia? Każdy element nowej zabudowy garderobianej zależy od Państwa.

Naszym zadaniem jest wsłuchanie się w te potrzeby, a następnie zaproponowanie wariantów, które mogą przypaść Państwu do gustu. Takie indywidualne decyzje wpływają również na rodzaj wybranego oświetlenia. W poszczególnych sekcjach garderoby można zastosować chłodne światło, lub wręcz przeciwnie – ciepłe, przytulne oświetlenie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nasz klient i każda klientka może mieć inne wymagania. Nasze doświadczenie pozwala sprostać Państwa zróżnicowanym oczekiwaniom i zaplanować garderobę, która na wiele lat stanie się najbardziej funkcjonalnym miejscem w Państwa mieszkaniu.

Współpraca z doświadczonymi projektantami

Aby stworzyć idealne zestawienie, nasi specjaliści będą nie tylko słuchać, ale też zadawać pytania. Dzięki tym odpowiedziom będą w stanie zaplanować optymalny rozkład garderoby. Czynnikiem ograniczającym zawsze jest powierzchnia, którą dysponuje klient. Dotychczasowe realizacje i pomysłowość pozwalają nam jednak na zagospodarowanie miejsca w taki sposób, żeby nasi klienci nie musieli iść na bolesne kompromisy. Z nami w stu procentach wykorzystają Państwo potencjał danej przestrzeni. Zatroszczymy się o każdy detal, a więc m.in. o rozmieszczenie stref, dobór materiałów, ozdób.

W jakich miejscach można stworzyć idealną garderobę?

Garderoby Warszawa na wymiar przeważnie kojarzy się z obszernym pomieszczeniem, wypełnionym zabudową, służącą do przechowywania odzieży i akcesoriów. Na swoim koncie mamy realizację takich zleceń. Warto jednak pamiętać, że nie trzeba dysponować specjalnie wydzielonym pomieszczeniem, żeby cieszyć się nowoczesną, funkcjonalną garderobą. Nasze doświadczenie pokazuje, że wymarzona garderoba może powstać również z wydzielenia powierzchni z sypialni czy w pomieszczeniu przejściowym. Z naszej strony dołożymy starań, żeby niezależnie od wielkości garderoby, takie miejsce skutecznie ułatwiało Państwu organizację przestrzeni.

Z przyjemnością zaprezentujemy nasze pomysły i wysłuchamy Państwa pomysłów na idealną garderobę na wymiar. Zapraszamy do umówienia się na konsultację z naszym zespołem. Jesteśmy pewni, że nasza wspólna praca przyniesie efekt w postaci eleganckiej i niezwykle funkcjonalnej przestrzeni garderobianej. Garderoby Warszawa – Bluemeble – garderoby na zamówienie Warszawa.

Blumeble Sp. z o.o.. tel. (+48) 690 495 343, biuro@bluemeble.pl
Biuro zarządu: ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa
Zakład Produkcyjny: ul. Działkowa 6, 05-408 Wola Ducka (koło Warszawy)

© BluMeble Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz używania zdjęć bez zgody. Na naszej stronie wykorzystujemy ciasteczka (cookies). Projekt i wykonanie: www.pg12.pl