Meble do sypialni na wymiar i na zamówienie

Meble na wymiar do sypialni – czym kierujemy się podczas naszej pracy?

Tworzymy rozwiązania, które wspierają odbiorców naszych usług w kreowaniu domowej, komfortowej atmosfery. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Zawsze chętnie dowiadujemy się, jakiego rodzaju meble na wymiar chciałby mieć w swoim domu nasz klient. Zachęcamy do kontaktu, jeśli zależy Państwu na tym, żeby meble na wymiar do sypialni wyróżniały się trwałością, użytecznością i elegancją. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi wysiłkami uda się nam opracować wyposażenie, które przez wiele lar będzie przynosiło komfort wszystkim domownikom.

Łóżka do sypialni na wymiar

To najważniejszy mebel sypialni, bez którego trudno wyobrazić sobie mieszkanie. Dbamy o to, żeby tego typu wyposażenie było dobrze dopasowane do przestrzeni. Sypialnie czasem mogą być tak obszerne, że w pomieszczeniu można wydzielić kilka stref. Zatroszczymy się o to, żeby każda z nich spełniała swoje funkcje. Gdy pokój jest niewielki, wybór takiego mebla jak łóżko do sypialni na wymiar nie tylko pozwala mieć pełną kontrolę nad estetyczną stroną aranżacji. Właściwe rozmiary mebla pozwalają zwiększyć użyteczność pokoju. Projektujemy łóżka do sypialni w taki sposób, żeby:

  • były integralną częścią Państwa wystroju;
  • pozwalały optymalnie zagospodarować ograniczoną przestrzeń.

Komody i szafki nocne do sypialni na wymiar

W wielu domach i mieszkaniach sypialnia jest przestrzenią, służącą do przechowywania ubrań, szczególnie że tylko nieliczni są w stanie pozwolić sobie na garderoby, będące całkiem oddzielnym pomieszczeniem. Z myślą o osobach, którym zależy na dobrej organizacji swoich rzeczy, wykonujemy szafki nocne i komody do sypialni. Nowoczesne formy czy może ponadczasowe, wiecznie modne modele? Każda nasza komoda i szafka nocna powstaje po to, żeby dopełniać wystrój Państwa sypialni i jednocześnie doskonale sprawdzać się jako miejsce do przechowywania.

Stylowe toaletki – meble do sypialni na wymiar dla wymagających

Piękna toaletka jest marzeniem niejednej osoby. Taki mebel na wymiar do sypialni sprawia, że codzienna pielęgnacja, przygotowanie do wyjścia/do spania staje się przyjemnym, relaksującym rytuałem. Każda nasza toaletka do sypialni, podobnie jak inne meble sypialniane na wymiar, wymaga wstępnych konsultacji z klientem. Możemy wykonać toaletkę, która idealnie będzie korespondowała z takimi meblami, jak szafki nocne i komody do sypialni.

Funkcjonalne szafki RTV małe

Osobom, które lubią relaks w sypialni przy ulubionym filmie lub serialu, proponujemy szafki RTV. Rozwiązanie musi być odpowiednio dobrane do Państwa sprzętu. Nawet takie specyficzne wyposażenie jak szafka RTV mała może zdobić pomieszczenie. Nie mamy wątpliwości, że uda się nam zaproponować model, dopełniający pozostałe elementy pokoju: komody, szafki nocne do sypialni, łóżka i toaletki. Z przyjemnością opowiemy o naszych dotychczasowych realizacjach oraz odpowiemy na pytania związane z ofertą.

 

Blumeble Sp. z o.o.. tel. (+48) 690 495 343, biuro@bluemeble.pl
Biuro zarządu: ul. Hoża 86/410, 00-682 Warszawa
Zakład Produkcyjny: ul. Działkowa 6, 05-408 Wola Ducka (koło Warszawy)

© BluMeble Sp. z o.o. | Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz używania zdjęć bez zgody. Na naszej stronie wykorzystujemy ciasteczka (cookies). Projekt i wykonanie: www.pg12.pl